Playa De Troya

Pláž s dlouhou tradicí

Tato pláž je považována za jednu z nejoblíbenějších pláží na Tenerife a ve skutečnosti se dělí na dvě části: Playa de Troya I a Playa de Troya II. Tyto dvě pláže, které se nacházejí vedle sebe, jsou nejstarší na Costa Adeje. Vzhledem k tomu, že se jedná o dvě městské pláže, bývají poměrně rušné, zejména kvůli blízkosti hotelových a apartmánových komplexů.

Zábava s Modrou vlajkou

Kromě promenády s nákupními centry, bankomaty, restauracemi a stanovištěm taxíků jsou tyto pláže ideální pro ty, kteří hledají zábavu i mimo ručník. Mezi četné služby patří pronájem lehátek a slunečníků, sprchy, sprchy pro nohy a turistické informace. Je také držitelem Modré vlajky...

Délka
650 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
Public transport
Tourist info
Todo el año
Klidná voda
Localidad
Las Américas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045