Playa La Jaquita

Příjemná pláž na jihu Tenerife

Tato pláž se nachází v obci El Ménado v Granadilla de Abona, asi 40 minut jízdy autem od Santa Cruz de Tenerife. Stejně jako většina pláží na ostrově má i tato světle hnědý písek, který je směsí písku a kamení. Jedná se o příjemnou a klidnou pláž, která byla díky kvalitě vody a nabízeným službám oceněna Modrou vlajkou.

Pláž pro každého

Tato pláž je dlouhá asi 150 metrů a široká 30 metrů, má sprchy, sprchy na nohy a přístup pro osoby se sníženou pohyblivostí. Pro ty, kteří nechtějí při vstupu do vody narazit na skalnaté podloží, doporučujeme jít na pravou stranu pláže (směrem k moři), protože zde je mořské dno písčité.

Délka
150
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Todo el año
Klidná voda
Localidad
Guía De Isora

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045