PLAYA Playa de Las Américas

Dostupná pláž na jihu Tenerife vhodná pro rodiny s dětmi

V jedné z nejživějších částí města Arona na jihu Tenerife se nachází pláž Las Américas se zlatavým pískem, která je dlouhá půl kilometru. Je to velmi kompletní pláž se všemi druhy služeb: půjčovna lehátek a slunečníků, sprchy, parkoviště, bezbariérový přístup, plavčíci, přístup veřejnou dopravou... Navíc je kolem ní příjemná promenáda plná obchodů a restaurací a je z ní blízko i k dalším koupalištím.

Zábava na pláži s veškerým komfortem domova

Pláž Las Américas je velmi oblíbená mezi místními obyvateli i turisty, protože si ji můžete užívat po celý rok a díky široké nabídce služeb, vybavení a volnočasových aktivit. Není nad to, když si po osvěžujícím koupání vychutnáte zmrzlinu z pláže nebo si pohrajete v písku s nejmladšími členy rodiny a načerpáte energii v jedné z restaurací s terasou přímo na pláži.

Délka
500 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Todo el año
Klidná voda
LGTBI
Localidad
Las Américas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045