Pláž Duque

Den na pláži i nákupy

Neuvěřitelně tyrkysová voda a zlatý písek, pláž Duque je ideálním místem ke koupání s celou rodinou. Nachází se v turistické oblasti Costa Adeje na jihu Tenerife a je obklopena promenádou, která ji spojuje s více než osmi blízkými plážemi. Najdete zde jedny z nejluxusnějších hotelů na Kanárských ostrovech. Zatímco se děti zabaví stavěním hradů z písku, dospělí mohou jít nakupovat do nedalekých a luxusních obchodů. Nachází se zde mnoho barů a restaurací se skvělou gastronomickou nabídkou.

Nádherné západy slunce

Pláž Duque nabízí všechny potřebné služby pro pohodlí svých návštěvníků a odznak s modrou vlajkou zaručuje vynikající kvalitu vody a služby. Návštěvníci mají k dispozici sprchy, toalety a převlékárny, pronájem lehátek a slunečníků a parkování pár metrů od pláže pro pohodlnější a příjemnější pobyt. Procházky během nádherných západů slunce mají zvláštní kouzlo a navozují pravý pocit odpočinku. Perfektní destinace pro milovníky slunce, moře v blízkosti prvotřídního turistického centra.

Délka
390 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Todo el año
Klidná voda
Localidad
Adeje

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045