Pláž Grande

Zlatavý písek a křišťálová voda

Pláž Grande, která se nachází v Arico, je krásná a útulná pláž v jihovýchodní části Tenerife. Její jemný, zlatý písek s křišťálově čistou vodou a nádherným výhledem na horu Teide jí propůjčují zvláštní kouzlo. Doporučuje se navštívit při odlivu, protože poskytuje více prostoru k procházce. Můžete si zde pinkat s pálkami a míčkem nebo se jen tak opalovat a relaxovat v moři, protože mořské proudy se zde vyskytují jen vzácně. Nádherná pláž s klidným větrem, málo navštěvovaná turisty, zato však místními obyvateli, zejména v letních měsících.

Relaxace, klid a zábava

Pláž Grande si zaslouží návštěvu pro své kouzlo. Je snadno dostupná, má malé parkoviště vedle silnice, kde můžete zanechat auto a dojít pěšky jen pár metrů na pláž. Je také přístupná pro osoby se sníženou mobilitou. Obvykle není hlídaná. I když zde obecně nehrozí nebezpečí, doporučuje se však během koupání dávat pozor, zejména na malé děti. Ideální místo pro relaxaci, klid a zábavu.

Délka
310
Parking
Public transport
Sin vigilancia
Viento
Oleaje moderado
Localidad
Arico

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045