Torviscas

Všechna zábava na jednom místě

Je považována za jednu z nejturističtějších pláží na Tenerife, ale její nabídka je zároveň jednou z nejširších na ostrově, protože má řadu atrakcí, jako jsou sprchy, plavčíci, záchranáři, toalety, restaurace a plážové bary, což jí vyneslo ocenění Modrá vlajka.

„Přístupná pláž“

Je ideální jak pro sportovce, kteří vyhledávají vodní aktivity, tak pro ty, kteří si chtějí dát koktejl na úpatí písku, protože vody jsou zde klidné. Pláž je totiž chráněna vlnolamem. Je to také jedna z 12 pláží na ostrově, které tenerifská vláda označila jako „přístupné“ s vyhrazeným parkovištěm, rampami a chodníky pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Délka
290 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Todo el año
Klidná voda
Localidad
Costa Adeje

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách na pláži nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Na většině pláží jsou domácí zvířata zakázána. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045