Charco de los Sargos

Velký přírodní bazén v El Golfo

Charco de los Sargos je spolu s Charco de La Maceta a Charco Azul jednou z nejoblíbenějších koupacích oblastí v El Golfo v obci Frontera. Za svůj zvláštní tvar vděčí vysokému útesu a mořská voda zde vytvořila různé prostory, které byly upraveny ke koupání. Krajina sopečné přírody vytváří ideální atmosféru pro jiný druh zábavy na pláži.

Úzká stezka na útesu...

Po několika minutách chůze po útesu nacházíme tuto oblast, která je mezi místními obyvateli velmi oblíbená. Její poloha na ostrově zaručuje dobré počasí prakticky po celý rok a jeden z nejlepších západů slunce na celém Kanárském souostroví. Kromě dobře udržované rekreační oblasti je zde také několik restaurací, kde můžete ochutnat oblíbenou gastronomii ostrova.

Sin vigilancia
Oleaje moderado
Localidad
Las Puntas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
7
9
262
10045