Charco Manso

Sopečná tůň chráněná před oceánem

Charco Manso je kouzelné místo, které vzniklo díky čedičovým lávovým proudům a kde příroda rozmarně vytvořila jeskyně, oblouky a koupaliště. Po cestě po klikaté silnici vedoucí z vesnice Echedo k pobřeží se před našima očima otevře velké přírodní jezírko, které se stane ideálním místem odpočinku pro cestovatele. Úkryt, který poskytují samotné skály, dodává vodě klidný a tichý charakter, takže je vhodná ke koupání pro všechny věkové kategorie.

Příroda ve své nejčistší podobě

Koupání v jeho vodách si užijí milovníci mořského dna, protože v nejhlubších oblastech jsou skály, tvořící mořské dno, domovem mnoha druhů, jež lze pozorovat jen s potápěčskými brýlemi. Areál je vybaven plochami na opalování a schody pro snadný přístup, velkým parkovištěm a malou kavárnou. Tato pobřežní oblast je sice poněkud členitá, ale vybízí k tomu, abyste se vydali na pěší túru a objevili její půvaby.

Parking
Solarium
Kids zone
Todo el año
Oleaje fuerte

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
7
9
262
10045