Embarcadero del Faro de Orchilla

Příjemné koupání v Moři klidu

Nábřeží Faro de Orchilla je masiv tradičního mola, které zůstává svědkem starých námořních komunikací z doby, kdy byl maják Faro de Orchilla vybudován. Dnes je to příjemné místo ke koupání, které se nachází na samotě na severním konci Mar de las Calmas. Toto od civilizace vzdálené místo se nachází na nejjižnějším a nejzápadnějším místě Španělska. Maják Orchilla měl velký význam pro starověkou kartografii, protože právě zde byl situován 0. poledník. Je to nejvýznamnější civilní památka na ostrově El Hierro.

Parking
Solarium
Sin vigilancia
Oleaje moderado

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
7
9
262
10045