La Maceta

Přírodní koupaliště ideální pro všechny věkové kategorie na severu ostrova El Hierro

Hledáte-li na ostrově El Hierro odpočinkové koupání pro celou rodinu, v přírodě a s pohodlnou zónou pro slunění, nemusíte už tápat. Koupaliště La Maceta v údolí El Golfo splňuje všechny požadavky: slunce, lávu a moře. Jejich kombinace dává slovu „rozkoš“ smysl. Laguny různých velikostí se nacházejí na severu ostrova, jsou chráněné před vlnobitím a staly se referenčním místem nabídky ostrova.

Hlavní zóna koupání v údolí El Golfo

I když se v oceánu zrovna lámou divoké vlny a vstup do moře je za rozbouřeného moře dobrodružný, laguny jsou ideálním místem pro všechny věkové kategorie. Kromě toho sem snadno dojedete autem a najdete zde i prostorné parkoviště. Hlavní zóna koupání v údolí El Golfo nabízí kovové zábradlí, rozlehlou sluneční terasu a žebříky do vody. Sami si to ověřte.

Parking
Solarium
WC
Is accessible
Kids zone
Sin vigilancia
Oleaje fuerte

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
7
9
262
10045