Tacorón

Relaxační lázně a výhled na sopky na jihu ostrova El Hierro.

Tato perla, zvaná Tacorón, je velmi dobře dostupná. Silnice vedoucí na jižní cíp ostrova El Hierro odbočuje doprava krátce před cílem vaší cesty: pobřežním městečkem La Restinga. K těmto přírodním tůním vede krátká cesta, která stojí za návštěvu. Zde si můžete po celý rok užívat klidného moře uprostřed Atlantiku. Ne nadarmo se této části oceánu říká Mar de las Calmas. Nezapomenutelná enkláva, kde se paleta mořské modři mísí s vulkanickou černí.

Hammok sunshade
Parking
Solarium
WC
Solo en verano
Klidná voda
Domácí mazlíčci vítány

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
7
9
262
10045