Laguna Charco de San Lorenzo

Ideální přírodní koupaliště na severu ostrova Gran Canaria

Sever ostrova Gran Canaria je posetý mnoha lagunami. Když ale projíždíte kolem San Lorenzo ve městě Moya, určitě se zde zastavte. Dvě velká přírodní koupaliště upravená zásahem lidské ruky vás obdarují potěšením z oceánu bez vlnobití. Díky službám, restauracím a blízkosti dálnice je to téměř povinná zastávka, zejména když si uvědomíte, že se zde nachází písečná pláž, a to v této oblasti není moc obvyklé.

Koupaliště u dálnice a s různými službami v Moya

Jestliže písek zvyšuje přitažlivost koupaliště pro děti, pak sprchy, šatny, WC, žebříky, parkoviště a rybí restaurace dělají z tohoto místa ideální osvěžující salát pro celou rodinu, ochucený sluncem a mořskou solí. Větší koupaliště má 75 metrů na délku a 45 metrů na šířku a díky jeho hloubce a vulkanické skále v některých částech zde můžete provozovat skoky po hlavě. Ty pak na několik vteřin naruší panující klid v průzračném a nezapomenutelném koutu světa.

Parking
Showers
Solarium
WC
Kids zone
Oleaje fuerte
Localidad
Moya

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
  • Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
  • Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
  • Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
  • Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
  • Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
  • Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
  • V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
2
9
262
10045