Los Charcones na ostrově Gran Canaria

Nezapomenutelná laguna na ostrově Gran Canaria

Každého, kdo spatří laguny Los Charcones před tím, než k nim sestoupí, překvapí jejich rozloha a záruka klidného koupání u Atlantiku. Vaše tělo si pod slunečními paprsky a za zvuku moře vychutná vodu dvou lagun o velké rozloze na severu ostrova Gran Canaria. Nádherné město Arucas nabízí jedno z největších a nejkrásnějších rekreačních přírodních koupališť na ostrově. Jezero, které při pohledu shora vypadá jako obraz člověka malovaný samotnými bohy.

Rozlehlé koupaliště na severu ostrova Gran Canaria

Zóna ke koupání blízko dálnice a různých měst nabízí snadný přístup, parkoviště, prostornou sluneční terasu, restaurace a množství služeb v blízkosti. Obvodová zeď je skvělá k procházkám při odlivu a široká bariéra tvořená skálou ji chrání před mocným a hlučným Atlantikem. Naopak blízké laguny a zálivy jsou zlatým hřebem koupání, pokud to vlnobití dovolí. A jestliže si lagunu půjdete nejdříve prohlédnout, získáte dojem, že k vám hlava laguny promlouvá a zve vás k návštěvě. Vychutnejte si ji.

Environment
Městský
Parking
Solarium
Kids zone
Solo en verano
Klidná voda
Localidad
Bañaderos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
2
9
262
10045