Los Charcones na ostrově Lanzarote

Panenská přírodní koupaliště na jihu Lanzarote

Příroda je jako architektka bezkonkurenční. Panenská přírodní koupaliště Los Charcones se nacházejí na jihu Lanzarote, pět minut autem od pláže Playa Blanca. Několik lagun o různé velikosti, hloubce a tvaru potěší váš pohled, jakmile minete blízký nedokončený a opuštěný hotel. Kontrast, který má na svědomí člověk.

Jedna z nejhezčích oblastí lagun Kanárských ostrovů

I přes tenhle stavební kontrast, nebo právě proto, nabízí Los Charcones všechno potřebné pro odpočinek a potěchu u knihy, s milou společností nebo prostě radost z posilující svobody. Laguny vzdálené necelé dva kilometry od majáku Pechiguera, jak ty vhodné pro odpočinkové koupání, tak úseky, kde lze do lagun i skákat, vám nabízejí nekonečnou sérii vysoce atraktivních přírodních panenských koupališť. Jsou přístupné po prašné cestě. Příroda se vám předvede vlnobitím na otevřeném moři a všudypřítomný vítr doplní scenérii, kterou si zamilujete.

Sin vigilancia
Viento
Klidná voda
LGTBI
¡Aviso!
Nebezpečí přiblížení k pobřeží, zejména ve dnech silných vln
Localidad
Yaiza

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
3
9
262
10045