Charco de Isla Cangrejo

Ideální místo pro rodinné koupání

Jedná se o přírodní koupaliště nacházející se v krásném koutě pobřeží Santiaga del Teide, konkrétně v rezidenční čtvrti Isla Cangrejo. Díky betonové stěně, která jej chrání před vlnami, nabízí bazén klidné místo pro rodinné koupání a opalování v bezkonkurenčním prostředí. Procházka po okolí a pozorování vln, které se opírají o skály vystupující z moře, je podívaná, kterou si nesmíte nechat ujít. Západy slunce jsou jako ze snu. Přístup usnadňuje schodiště a při přílivu a silných vlnách je třeba dbát zvýšené opatrnosti.

Sin vigilancia
Oleaje fuerte
Localidad
Santiago del Teide

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
1
9
262
10045