Charco del Cumplido

Klidné vody a přístupová rampa

Nachází se v La Caleta de Interián na pobřeží obce Los Silos a za svůj název vděčí svému protáhlému tvaru. V jeho vodách si můžete v klidu zaplavat a vedle slavných přírodních solných pánví La Caleta je přístupová rampa. Solení je rodinná činnost doplňující domácí hospodářství, která se dědí z generace na generaci. Nejvhodnější doba ke koupání je za přílivu a odlivu. Nejhlubší část nemá více než 2 metry. V blízkosti El Cumplido se nacházejí bazény Las Damas a El Romancito, které jsou za optimálních podmínek vhodné ke koupání i při odlivu."

Sin vigilancia
Oleaje moderado
Localidad
Los Silos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
1
9
262
10045