El Caletón de Garachico

Koupaliště pro celou rodinu v krásném historickém centru na ostrově Tenerife

Atlantik má něžné ruce a v oblasti El Caletón na severu Tenerife to plně dokazuje. Lokalita tvořená čistou lávou se nachází hned u hradu San Miguel z 16. století. Impozantní skála je symbolem erupce, která otřásla oblastí Garachico v roce 1706, v době, kdy byl přístav nejvýznamnějším na celém ostrově. Oblast doplňují zálivy otevřeného moře o klidné laguny pro celou rodinu, a to jen pár metrů od mnoha služeb na přístavním bulváru.

Koupání v El Caletón de Garachico

Koupání v El Caletón vám nabízí možnost užít si oceánu i prozkoumat část jednoho z nejkrásnějších historických center Kanárských ostrovů, velkolepé útesy La Culata. Můžete se kochat výhledy po celém severním pobřeží. V létě jsou zde i plavčíci, na samotné lávě se nachází restaurace, veřejný bazén, blízká pláž s malým molem, nový přístav a nespočet věhlasných míst, kde se můžete najíst či něco nakoupit. Luxus soustředěný na jediném místě.

Showers
Solarium
WC
Is accessible
Kids zone
Todo el año
Oleaje moderado
Localidad
Garachico
Opatření ke koupání

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
1
9
262
10045