Koupaliště Bajamar

Tři přírodní koupaliště u pláže s širokou nabídkou služeb

Za silného vlnobití, ale i když je moře klidné, je návštěva přírodních koupališť v Bajamar na severovýchodě Tenerife něčím, za co vám vaše smysly zůstanou navždy vděčné. Chcete-li poznat půvaby moře ve městě La Laguna, jehož historické centrum bylo vyhlášeno kulturním dědictvím lidstva, pak je tu něco, co nelze vynechat: Dvě velké laguny, jedna malá pro děti, pláž se světlým pískem chráněná před prudkým oceánem a množství služeb poblíž.

Bezpečný vodní park s mnoha restauracemi

Z koupaliště Bajamar se stal skutečný přírodní vodní park pro celou rodinu. Najdete zde plavčíky, upravená zařízení, čistou vodu a písek, výhledy a impozantní bájný maják. A aby byla nabídka úplná, nechybí tu ani parkoviště a četné restaurace, kiosky a různé obchody. Zažijete-li zrovna rozbouřené moře, nerozčilujte se a nachystejte fotoaparát: vlny tříštící se o hráz vám nabídnou nezapomenutelné záběry. Symbol ostrova. Návštěva, kterou nelze vynechat.

Environment
Městský
Parking
Showers
Solarium
WC
Is accessible
Kids zone
Todo el año
Oleaje moderado
Localidad
Bajamar
Opatření ke koupání

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
1
9
262
10045