Piscinas naturales de Mesa del Mar

Přírodní bazény jsou velmi oblíbené

Je to ideální místo pro opalování a klidnou koupel ve slané vodě. Tato přírodní koupaliště, která se nacházejí na pobřeží Tacoronte, jsou velmi oblíbená u místních obyvatel, jež je navštěvují zejména v letních měsících. Toto malé turistické centrum má dva bazény, z nichž jeden je napuštěn pouze v letních měsících a druhý je k dispozici celoročně. Oblast je snadno přístupná a má parkoviště, i když je třeba dávat pozor na silnici, která vede po úbočí hory a má poměrně prudké zatáčky.

Environment
Městský
Showers
Solarium
WC
Solo en verano
Oleaje moderado
Localidad
Tacoronte

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
1
9
262
10045