Cactualdea Park

Největší kaktusový park v Evropě

Šest metrů. Tolik měří největší kaktus v Cactuldea Park, bezpochyby nejfotografovanější hvězda této neuvěřitelné zahrady. Každý návštěvník při návštěvě největšího kaktusového parku Evropy žasne nad obdivuhodnými velikostmi mnoha exemplářů, z více než 1200 druhů, které zde mají domov. Prostor o 15000 m2 v La Aldea de San Nicolás na západě ostrova Gran Canaria, který lze svižnou a zábavnou procházkou projít během hodiny.

Kaktusárium s palmami, aloe, pávy a želvami

Cactualdea nabízí mnohem víc než jen ostnaté rostliny z exotických míst jako je na příklad Madagaskar. Za zurčení vody proběhnete amfiteátrem, za kterým naleznete umělou sopku a hned za ní schody, které vás dovedou do přenádherné zahrady. Kaktusáriem vás provede kamenná cesta skrze nejrůznorodější kaktusy obklopené palmami, aloe a bodláky s dozorem pávů, kachen, želv a oslíků, kteří ačkoliv se zdají všemu vzdálení, jsou zde jako doma. Nakonec nezapomeňte navštívit jeskyni, osvěžit se v místní restauraci s terasou a koupit suvenýry.

Catering
Parking
Is accessible
Localidad
San Nicolás de Tolentino
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
2
9
14 54805
262
262
10045