Cocodrilo Park

Výukový program s krokodýly v Agüimes

Krokodýlí park se nachází na jihovýchodě ostrova Gran Canaria, blízko Agüimes. Nabízí úžasné představení s krokodýli, během které jsou krokodýli naživo krmeni, ukazuje se, jakou mají sílu v čelistech, zatímco jeden ze zaměstnanců se prochází s mládětem, které si diváci mohou pohladit. Představení má především vzdělávací charakter, používá se pro vysvětlení zvyků těchto zvířat, která kdysi žila s dinosaury. Vzhledem k tomu, že se jedná o soukromé centrum pro odchyt zvěře, peníze ze vstupného jsou plně na péči o zvířata.

Zoo s plazy na Kanárských ostrovech

V krokodýlím parku žije více než 300 nilských krokodýlů měřících až pět metrů. Park tak nabízí jedinečnou sbírku na Kanárských ostrovech. Kromě tygrů, jelenů a hadů tu najdete papoušky, kteří mají také svoje vlastní představení. A pokud návštěvníci chtějí chvíli krmit opice, mohou v restauraci zakoupit různé ovoce a banány. V úterý, ve čtvrtek a v neděli zoo nabízí bezplatný autobus, kde vyjíždí z nejturističtějšího centra Maspalomas.

Catering
Parking
Is accessible
Localidad
Agüimes
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
2
9
54805 14
262
262
10045