Maroparque

Jediná vertikální zoologická zahrada na Kanárských ostrovech

Maroparque je velmi originální zoologická zahrada. Nachází se nahoře na útesu Breña Alta, ve východní části ostrova La Palma, je to jediná vertikální zoologická zahrada na celých Kanárských ostrovech. Má velmi příjemné prohlídkové trasy ve stínu botanické zahrady. Cesta klesá svahem s dřevěnými mosty kamenitými stezkami. Nejzajímavější ale je, že prochází klecemi v ptáky, takže papoušci létají okolo návštěvníků.

Exotická zvířena na útesu v La Palma

V Maroparque najdete zajímavou kolekci zvířat z celého světa, jako je například japonská slepice s nádherným bílým a jemným peřím, díky kterému vypadá jako kdyby byla plyšová. Nebo malá opička s černou srstí a žlutými končetinami. Jsou tu dokonce albínští klokani, dále spousta ryb, ptáků, plazů a savců. To vše najdete v zoo s nádherným výhledem na útes. Rada: pokud si zarezervujete místo v restauraci na začátku prohlídky, po jejím skončení nebudete muset na jídlo čekat.

Localidad
Breña Alta
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
5
9
14 54805
262
262
10045