Aqualava Waterpark

Apartmány s aquaparkem na Playa Blanca

Aqualava Waterpark je vodní park v apartmánovém komplexu Relaxia Lanzasur Club. Nachází se na Playa Blanca, v jižní části Lanzarote, a nabízí jedinečnou příležitost k odpočinku a zábavě. Zatímco kdokoli může mít přístup do parku, pouze uživatelé apartmánů mají volný přístup do svých zařízení. Tedy kromě trávení dne mezi vodními atrakcemi, si můžete vychutnat minigolf, supermarket, lázně, noční zábavu. Perfektní park pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.

Vodní atrakce s bazény na Lanzarote

Vodní park Aqualava Waterpark má mnoho atrakcí pro všechny. Na dětská zóna s hradem a tobogany různých tvarů a velký kbelík, který neustále rozlití vodu. Río Lento je ideální nechat se unášet proudem o samotě nebo ve dvojicích. A skluzavky pro dospělé spolu se zábavným bazénem s umělými vlnami. Jako kuriozitu musíme zdůraznit, že je to udržitelný vodní park, vzhledem k tomu, že využívá geotermální energii místa k vyhřívání bazénů.

Catering
Offers
Is accessible
Localidad
Playa Blanca
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
  • Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
  • Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
3
9
14 54805
262
262
10045