Lanzarote a Caballo

Hodiny jízdy na koni pro celou rodinu na Lanzarote

Milovníci koní a jezdectví si mohou užít tuto zálibu i během své dovolené na Lanzarote. Jezdecké centrum Lanzarote a Caballo se nachází na jihu v blízkosti Puerto Calero a nabízí hodiny jezdectví a vyjížďky po ostrově pro celou rodinu. Pro nejmenší má k dispozici dětskou zónu Fort Apache a farmu s poníky, kachnami, ovečkami a dalšími zvířátky.

Projížďky na velbloudech či koních v pouštní krajině

Velbloudi jsou v krajině Lanzarote jako doma a díky centru Lanzarote a Caballo se na hodinové projížďce na jejich hrbu můžete pokochat krásami ostrovní pouštní krajiny. A aniž by bylo třeba opustit centrum, můžete si také dopřát lekci jezdectví na koni s profesionálními cvičiteli. Pro nejzkušenější jezdce rezervujeme dvouhodinové projížďky, během které každý užasne nad autentickým a exotickým prostředím ostrova, navíc v doprovodu těchto krásných zvířat.

Localidad
Uga
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
3
9
14 54805
262
262
10045