Rancho Texas Lanzarote Park

Jediná zoologická zahrada s bazény na Kanárských ostrovech

Na jihu ostrova Lanzarote se nachází Rancho Texas Lanzarote Park, jediná zoo s bazény. Je známá pod názvem Mořský korál. Jedná o rozsáhlou oblast s vodními atrakcemi pro dospělé i děti. V blízkosti se nachází bar a restaurace, kde si můžete po celý rok dopřát občerstvení. Zoologická zahrada nabízí dokonalý plán pro nezapomenutelný den: uvidíte mnoho divokých zvířat, užijete si show a osvěžíte se v bazénu a na tobogánech.

Vodní park na Lanzarote, kde můžete plavat s mořskými lvy

V Rancho Texas Lanzarote Park je možné si zaplavat s mořskými lvy, když zrovna nemají představení. Kromě toho v zahradě najdete také bílého tygra, jenž je součástí sbírky divokých zvířat. Také se zde pořádají aktivity pro děti v prostředí ‘Far West’ jako je jízda na pony, hledání zlata v indiánské vesnici nebo projížďky na kánoích. Je tu také celá řada restaurací nabízejících ale pouze rychlé občerstvení, Můžete také zavítat na představení kovbojů, kteří práskají bičem a točí lasem.

Localidad
Puerto del Carmen
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
  • Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
  • Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
3
9
14 54805
262
262
10045