Aqualand Costa Adeje

Nejlepší show delfínů na světě

Vodní park Aqualand Costa Adeje nabízí show delfínů na Kanárských ostrovech. Oceněný Mezinárodní asociací trenéři mořských zvířat jako nejlepší show delfínů na světě, představení je oslňující ukázka inteligence, síly a hbitost přátelských zvířat, které závodní v plné rychlosti, přes nemožné skoky a letecké akrobacie. Aqualand Costa Adeje, na jihu Tenerife, má ideální show k doplnění zábavního dne vodních atrakcí a bazénů.

Vodní park a lázně na Tenerife

Zde se mohou hrát ti nejmenší, spolu s týmem zkušených plavčíků a vyzkoušet si umělé vlny, pohádkové hrady a tobogany ve tvaru draka. A dospělí mohou odpočívat v lázních pod holým nebem jacuzzi s vyhřívanou vodou a hydromasážními proudy, relaxovat v houpací síti vedle bazénů nebo se unést na po klidném vodopádu Lava River. Aqualand Costa Adeje je ideální pro zklidnění stresu a zapomenutí na starosti.

Catering
Offers
Parking
Shows
Is accessible
Localidad
Adeje
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
1
9
54805
262
262
10045