Castillo de San Miguel

Hostina se středověkým turnajem na jihu Tenerife

V blízkosti Los Cristianos na jihu Tenerife se nachází impozantní hrad Castillo de San Miguel. Každý návštěvník se zde vydá na cestu časem až do středověku a zažije opravdovou podívanou turnajů a různých středověkých her, a to vše s hostinou. Nejmenší užasnou nad sílou koní a leskem mečů, zatímco celá rodina bude povzbuzovat svého rytíře, kterého vyberou jako svého zástupce v turnaji, a všichni se společně zasmějí hradnímu šaškovi a jeho kejklím.

Zábavná noc: podívaná a hudba

Po ukončení turnaje a hostiny, s hradní šlechtou v čele, se pozvaní přemístí do velkého sálu Salón de Baile. K podívané je zde akrobacie, balet a capoeira s hudbou v hlavní roli. V Castillo de San Miguel zažije každý návštěvník, ať s přáteli nebo rodinou, zábavnou, vzrušující a nezapomenutelnou noc.

Catering
Parking
Shows
Is accessible
Localidad
San Miguel de Abona
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045