Lago Martiánez

Nádherné bazény navržené Césarem Manriquem

Lago Martiánez je zábavní komplex nacházející se v Puerto de la Cruz na severu ostrova Tenerife, který nabízí dech beroucí výhled na moře a vrcholek Teide, umělé jezero obklopené několika bazény se smaragdovou vodou, zahrady, terasy a restaurace. Park byl navržen v polovině sedmdesátých let uznávaným umělcem pocházejícím z Lanzarote Césarem Manriquem, který zde uplatnil mnoho architektonicky typických kanárských prvků a původní flóry.

Zábava u moře pro celou rodinu

Lago Martiánez, pyšnící se titulem národní kulturní památka – historická zahrada, nabízí prostor k zábavě i odpočinku pro všechny věkové kategorie. Čtyři bazény jsou určené dospělým, další tři jsou uzpůsobené pro děti, všechny k dispozici s lehátky a slunečníky. Komplex zahrnuje několik teras, stánky a restaurace a od roku 2006 také kasino. To vše k dokonalému slunečnému dni u moře.

Catering
Is accessible
Localidad
Puerto de La Cruz
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045