Pirámide de Arona

Hudební představení na jihu Tenerife

Pirámide de Arona nacházející se na jihu Tenerife na Playa de las Américas je nádherné divadlo, které poskytuje prostor pro nejrůznější akce, výstavy a představení. Hudební a taneční show se zde pořádají pravidelně ve velkém sále a přitahují vždy velké množství diváků jak z řad místních tak turistů. Nenechte si ujít příležitost zažít nevšední zážitek, při kterém se snoubí umění s nejnovějšími audiovizuálními technologiemi.

Dokonalá noc v jedinečném prostoru

V blízkosti Pirámide de Arona je mnoho hotelů a restaurací, takže spojit zážitky z představení z tohoto jedinečného místa s ochutnávkou místní i mezinárodní kuchyně v jakékoliv z restaurací je téměř nevyhnutelný plán a zároveň záruka skvěle strávené noci. Nezapomeňme také na jen o pár kroků vzdálenou pláž a zvuk vln s příjemnou teplotou tenerifských nocí.

Catering
Is accessible
Localidad
Arona
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045