Pyramidy v Güímaru

Objevte park s pyramidami na Tenerife

Na jihovýchodě ostrova Tenerife se nachází Etnografický park s pyramidami v Güímaru. Je vytvořen okolo šesti stupňovitých pyramid, jež jsou přibližně čtyři metry vysoké a jejichž původ není jasný. V muzeu se návštěvník může seznámit s dalšími pyramidami světa a se starými civilizacemi, které je postavily. Svůj prostor zde mají i lodě, které tyto kultury také používaly. Hlavním podněcovatelem tohoto parku byl totiž mořeplavec Thor Heyerdahl, známý svými námořními výpravami.

Navštivte zdejší stezky a tématické zahrady

Dalším lákadlem jsou zahrady parku: můžete si je prohlédnout prostřednictvím tématických stezek. A to nepočítáme mimořádnou zahradu Jardín Venenoso, kde se nachází více než 70 toxických druhů rostlin z celého světa. Ideální pro klidnou prohlídku parku je strávit zde celý den. Pro načerpání sil se můžete zastavit v místní kavárně s výhledem na pyramidy.

Catering
Offers
Parking
Is accessible
Localidad
Güímar
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
Štítky
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045