Surfování na pravé vlně v Lloret

Městský spot se skvělou atmosférou u pláže Las Canteras

Spot Lloret se nachází ve městě Las Palmas de Gran Canaria, na severovýchodním pobřeží ostrova Gran Canaria. Je propojený pěší třídou s pláží Las Canteras. Tento městský spot je natolik snadno dostupný, že bývá hojně navštěvovaný místními surfaři. Vládne zde sportovní atmosféra, oblast je vhodná pro provozování venkovních sportů a na tomto spotu se můžete věnovat surfování, bodyboardingu a Stand Up Paddle. V okolí je řada služeb jako je parkoviště přímo naproti spotu, obchodní centrum a spousta restaurací.

Jedna z nejlepších pravých vln pro surfování na Gran Canaria

Spot Lloret ležící na vulkanickém skalnatém a kamenitém podloží se pyšní jednou z nejlepších pravých vln pro surfování na ostrově Gran Canaria. Má středně dlouhou dráhu, vytváří vysoké zdi s několika sekcemi a pokud převládá pěkné počasí, láme se i zleva. Nejlepší podmínky jsou na tomto spotu za odlivu, s J-JV-JZ-V větry a S-SV-SZ-Z swellem, mezi říjnem a květnem. Do moře se dostanete ze zátoky mezi dvěma kamennými vrcholky. Při velkém vlnobití je ale třeba počkat, až skončí řada, protože silný proud vás zanese k vlnolamu.

Localidad
Las Palmas de Gran Canaria

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
2
259
13
262
10045