Surfování na El Quemao

Sjeďte si vlny naproti La Santa na jednom z nejlepších spotů na světě

Jeden z nejlepších spotů na surfování na světě, El Quemao, leží na severozápadním pobřeží ostrova Lanzarote. Naproti rybářskému městečku La Santa se tvoří silné vlny a dokonalé zlomy při takzvané mrtvě vlně. V městečku La Santa najdete širokou škálu ubytovacích a restauračních služeb, včetně specializovaných surfařských škol nebo obchodů, kde si můžete koupit nebo pronajmout sportovní vybavení.

Spot pro zkušené surfaře na Lanzarote

Vlna na El Quemao je stroj rychlých a hlubokých zlomů, ideální pro zkušené surfaře. Sestup je vertikální a vzniká hluboký Take Off jako protipól ke zlomu. I když je El Quemao známé svou levou vlnou, otevírá se i doprava a vytváří dutou a rychlou vlnu. Nejlepší podmínky v El Quemao panují od října do března při konci přílivu a při V-JV větrech a severním swellu. Vstup a výstup z vody jsou snadné z mola městečka La Santa.

Parking
Restaurant
Localidad
La Santa

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
  • Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
  • Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
  • Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
  • Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
3
259
13
262
10045