Maspalomas

Oddych u moře a mezi duny Gran Canaria

Existuje jen málo míst na ostrově Gran Canaria kde nebe, moře a písek tvořící prostor tak nebeský jako pláž Maspalomas na jihu ostrova. Na procházce u starého majáku, turista může navštívit několik z četných obchodů v oblasti nebo pozastavit se a ochutnat nějaké chutné jídla s výhledem na oceán. Vítr a písek vytváří každý den jiné krajiny, kde si můžete vychutnat krásné západy slunce u moře.

Klidné pláže na pobřeží Atlantského oceánu

Pohodlí na pláži a služby, které existují v Maspalomas zajistí, že návštěvník může odpočívat a užít si s klid. Jedinečné prostředí si zamiluje každý, kdo hledá dovolenou v klidu a mít možnost vybrat si z nabídky ubytování. Pláž písečných dun se podobá poušti, kde můžete pocítit pocity a zapomenout na shon každodenního života velkých měst.

Accommodations
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
LGTBI
Localidad
Maspalomas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045