Puerto de Mogán

Klidná čtvrť v jihu Gran Canaria

Tento útulný rybářský přístav v jihu Gran Canaria udržuje atmosféru typické čtvrti ostrova. Jeho jedinečná architektura kontrastuje s květy ze svých zahrad a mosty, které umožňují průchod mezi mořskými vodními kanály. Pp příchodu na pláži je téměř nemožné nelehnout si a neopalovat se nebo si zaplavat v moři. Klidné vody dělají Puerto de Mogán skvělým místem pro cestování s dětmi.

Aktivní dovolená pod sluncem

Puerto de Mogán je jedním z evropských destinací s větší počtem slunečných dní v roce. To vysvětluje optimismus, klid a radost, které charakterizují obyvatelé této klidné enklávy a které šíří mezi návštěvníky pozitivní pocity. Idylické vzpomínky na dovolenou v dětství se vrhnou na ti, kteří navštíví toto město, prochází se po starém městě nebo se sluní u břehu.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Port
Localidad
Puerto de Mogán

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
2
9
262
262
10045