Los Cancajos

Ideální turistická destinace u letiště

Los Cancajos na východě ostrova La Palma, je čtvrť rybářů, který se přizpůsobili cestovnímu ruchu udržují klidné prostředí. Jen pět kilometrů od letiště, je to pěkná destinace navštěvována milovníky potápění. Vzít si hodinu potápění a objevovat krásu moře a poté si odpočinout na pláži Los Cancajos je nezapomenutelný zážitek pro turisté v této destinaci.

Klid a pohodlí v La Palma

Co se týče ubytování, Los Cancajos nabízí několik hotelů a apartmánů, mnoho z nich docela blízko nákupního centra nebo restaurací na Avenida Marítima. Je velmi jednoduchá najít místo, kde si dát aperitiv při nakupování a využívat večer k ochlazení v moři. V těchto restauracích u pláže najdeme řadu místních i mezinárodních jídel a dokonce i útulné kavárny s okny a výhledem na oceán.

Accommodations
Beach
Has catering
Nightlife
Public transport
LGTBI
Localidad
Los Cancajos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
5
9
262
262
10045