Costa Teguise

Slunce a pláž, windsurfing a relaxace ve východní části Lanzarote

Pocit svobody, který se dýchá v malém turistickém městečku na Costa Teguise, ve východní části Lanzarote, je ideální k odpočinku od každodenních problémů. Čtyři přírodní pláže poskytují prostor pro relaxaci, ale i pro windsurfing kdykoli v roce. Cestující, který chtějí poznat Lanzarote, budou mít na Costa Teguise ideální místo k pobytu, protože je blízko mnoho bodů zájmu.

Zábavy a aktivity pro všechny věkové kategorie

Klidná atmosféra Costa Teguise je zdůrazněna procházkou po ulicích nebo námořní vesnicí, která nabízí skvělé gastronomické nabídky, a se můžete projít po bleším trhu, který se koná ve středu a v pátek, nebo poslouchat živou večerní hudbu. Události věnované windsurfingu, které se konají po celý rok jsou místní show. Jít s dětmi na nejlepší pláž je ta na Jablillo, zatímco k vychutnání si sportovního a klidného prostředí je vhodné strávit den na golfovém hřišti.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Localidad
Costa Teguise

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
  • Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
  • Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
  • Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
  • Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
  • Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
3
9
262
262
10045