Playa Blanca

Turistické destinace v jižní části Lanzarote

Uvolněná a klidná atmosféra na Playa Blanca, v jižní části Lanzarote, dělá tuto oblast ideální pro odpočinek. Relaxovat pod sluncem nebo procházet se podél pobřežní promenády a vychutnat si západ slunce jsou dobré nápady na obnovení energie. Toto město, nedaleko národního park Timanfaya a pláže Papagayo, se pyšní přístavem, ze kterého je možné projet lodí na ostrov Fuerteventura.

Užijte si volný čas a moře na Playa Blanca

Playa Blanca nabízí možnost najít pláže pro všechny chutě a po celý rok. Blízko jsou hotely všech kategorií a restaurací, abyste mohli nabrat sílu. V odpoledních hodinách dýchat čerstvý vzduch moře a vychutnat si módní obchody nebo povzbuzující kavárny příjemně ukončí den na pláži.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Port
Localidad
Playa Blanca

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
3
9
262
262
10045