Puerto Calero

Přístav s veškerým komfortem v Lanzarote

Přátelská námořnická atmosféra v této malé enklávy se přestěhovala také na pevninu. Na ulicích vládne mír a dobrý vlastní vkus jednoho z nejlepších míst na ostrově Lanzarote. Kterýkoli den roce si můžete pronajmout jachtu q užívat moře nebo pronajmout si katamarán a vidět přírodní památku los Ajaches z jiné perspektivy. Nachází se v jižní části Lanzarote, Puerto Calero je známé vysokou kvalitou služeb.

Obchody a exkluzivní restaurace

Procházky po jeho ulicích vás uvolní, což je účelem dovolené v klidu Puerto Calero. Dobrý plán je chodit večer mezi obchody velkých mezinárodních značek a později si zají na večeři v restauraci Amura, která je považována za jednu z nejlepších na ostrově. K ubytování si návštěvník může vybrat mezi různými hotely a luxusními vilami, který si udržují klasickou atmosféru námořnické destinace.

Accommodations
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Port
Localidad
Puerto Calero

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
  • Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
  • Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
  • Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
  • Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
  • Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
3
9
262
262
10045