Costa Adeje

Luxusní destinace na jihu Tenerife

Costa Adeje je destinací na jihu Tenerife, kde vládne luxus a exkluzivita. Užijte si obchodní oblasti plné butiků mezinárodních značek nebo vodní park Siam Park a jeho úžasné atrakce. Tohle některé z možností tohoto rohu Kanárských ostrovů. Jejích teplé klima je ideální k vodním sportům a opalování každý den roku na zlatých písčitých plážích.

Nejlepší nabídka volnočasových aktivit na Tenerife

Exkluzivní hotelové řetězce mají zařízení na Costa Adeje, od hotelů až po ty nejnáročnější luxusní vily a apartmány. Typické kanárské i mezinárodní kuchyně se prolínají s ulicemi, kde mohou hosté odpočívat procházkou před večeří. Aby jste si mohli vychutnat kontakt s mořem, není nic lepšího jako výlet lodí a vidět velryby a delfíny v jejich přirozeném prostředí, nebo objevovat krásu oceánu přes potápění.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Port
Localidad
Costa Adeje

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
  • Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
  • Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
  • Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
  • Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
  • Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045