Los Cristianos

Zlaté písečné pláže na jihu ostrova Tenerife

Los Cristianos na jihu Tenerife, je ideálním místem spojení klidu a relaxováni se zábavnou. Chcete-li obnovit energii, není nic jako ležet na písku a poslouchat zvuk moře během dne a za soumraku, procházka po nákupní zóně a pití na jedné z teras. Z tohoto místa můžete navíc vidět, nedaleký ostrov La Gomera, které lze navštívit lodí z přístavu Los Cristianos.

Široká škála volnočasových aktivit na Tenerife

Na Los Cristianos díky blízkosti přístavu, existuje celá řada vodních aktivit, od rybaření, po vidění velryb nebo potápění. Kromě toho esence mořeplavby se neztratí ve starém městě: v restauracích můžete vyzkoušet celou řadu rybích pokrmů. Obchody a bazary, které se nacházejí na přechodě, který spojuje dvě pláže Los Cristianos, jsou nejlepším místem na nákup řemesla nebo suvenýrů.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Port

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045