Los Gigantes

Destinace k odpočinku u útesů Los Gigantes

Příjemné klima Tenerife a dech beroucí scenérie Los Gigantes, na západě ostrova, dělají z této destinaci jedinečné místo k relaxaci a odpočinku. Útesy Los Gigantes dosahují výšky 600 metrů, a přestože je možné obdivovat je z písku na pláži, není nic lepšího než výlet lodí a přiblížit se úpatí těchto monumentálních zdí z kamene a za soumraku ležet na jejích černé píseční pláži s výhledem na sousední ostrov La Gomera.

Ponořte se do skvělého podvodního bohatství na západě Tenerife

Milovníky potápění naleznou v Los Gigantes nezapomenutelný podvodní krajiny, zejména v zátokách mezi útesy. Z přístavu se můžete také půjčit kajaky nebo najmout lodní výlety a vidět delfíny a velryby. Existují různé hotely a Hartmany, které přizpůsobují relaxační zkušenosti z pobytu v tomto městě k potřebám a vkusu každého turistu, který navštíví Los Gigantes.

Accommodations
Beach
Has catering
Public transport
Port
Localidad
Puerto Santiago

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045