Playa de las Américas

Zábava pro celou rodinu na jihu Tenerife

N Playa de las Americas na jihu Tenerife je prakticky nemožné, abyste se nudit. Slunce zve k lenošení na pláži kdykoliv v roce a ulice jsou lemovány s obchody a kavárnami. Je to ideální místo pro rodinu, vzhledem k tomu, že nabídka volného času pro všechny věkové kategorie je velmi velká: vodní sporty, procházky mezi obchody a nákupní centra nebo si vychutnat západ slunce z terasy restaurace je jen pár nápadů pro dokonalý den.

Klidná a pohodová dovolená

Promenáda je ideální pro procházky v kteroukoliv denní hodinu mezi palmami a na zlaté pláži. V noci je možné relaxovat, poslouchat živou hudbu v některém z barů, které existují v oblasti. Navíc, svou pestrou nabídkou v restauracích a hotelích a Playa de las Americas se stává ideální destinací pro dovolenou, kde nebudete postrádat nic.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Port
LGTBI

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
  • Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
  • Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
  • Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
  • Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
  • Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
  • Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045