Puerto de La Cruz - Zona turística

Tradiční a turistické destinace

Pod úpatím hory Teide, třetí nejvyšší sopkou na světě od jeji podmořské základny, a omývána Atlantským oceánem, Puerto de la Cruz si zamilují turisty již od 19. století V tomhle městě na severu Tenerife můžete procházet mezi typickými kanárskými budovami u pobřeží udržovaných pláží nebo strávit zábavný den v zoologické zahradě Loro Parque. Chcete-li si odpočinout, nejlepší je strávit den v bazénech se slanou vodou v Lago Martianez, které navrhl César Manrique.

Dovolená v severní části Tenerife

Se širokou škálou hotelů, bude pro návštěvníka snadné najít ubytování, které vyhovuje každému vkusu. Blízkost národního parku Teide a snadnost přepravy, dělají z města klíčový bod pro poznání Tenerife. Puerto de la Cruz je místo, v němž se slučuje kanárská kultura a oddech, kde si můžete užívat moře, ale také unikátní krajinu na severu ostrova.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Port
Localidad
Puerto de La Cruz

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045