Santa Cruz de Tenerife - Zona turística

Historie a umění v hlavním městě ostrova Tenerife

Santa Cruz de Tenerife, hlavní město ostrova Tenerife, nachází se v severovýchodní části ostrova. Příjemné klima a nákupní pod holým nebem z něj dělá ideální město na procházku a užívání si dlouhých hodin nakupování. Ulice a parky ukrývají sochy umělců jako Henry Moore a staré město se pyšní historickými budovami, například kostelem Concepción nebo palácem Carta. Zásadní je gastronomická zastávka na ulici La Noria.

Architektura jednadvacátého století s díly Césare Manrique

Historické město Santa Cruz je doplněno dokonalým architektonickým veledílem 21.století, jako Auditorio de Tenerife, Recinto Ferial nebo TEA Tenerife Espacio de las Artes. Návštěva těchto budov může být dokonalým doplňkem relaxačního dne v Parque Marítimo César Manrique - v téže oblasti, kde je to možné užívat si slunce a bazén 365 dní v roce.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Port
Localidad
Santa Cruz de Tenerife

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení atd.) a pečujte o ně.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
Štítky
Etiquetas
1
9
262
262
10045