Parador de El Hierro

Dokonalé místo pro odreagování a relaxaci na ostrově El Hierro

Nachází se daleko od všeho v panenském prostředí, kde se sopečné prostředí stává lineárním. Parador na ostrově El Hierro, ležící na jihovýchodě ostrova, je místem kde se odreagujete a zapomenete na všechno. Tento nepříliš velký hotel na břehu moře v typickém kanárském stylu leží devět kilometrů od nejbližšího města, přístavu La Estaca. Spěch je zde zbytečný a čas zde utíká pomaleji. Je místem odpočinku.

Koupání v klidných vodách poblíž skály Roque de Bonanza

K hotelu se nejlépe dostanete autem. Objeví se až na konci silnice, kde se opírá o stěnu útesu naproti moři, s výhledem na skálu Roque de Bonanza, reprezentativní symbol ostrovanů. Pokoj s terasou nasměrovanou k moři zajistí krásný výhled a zaručí komfort luxusního ubytování. Čerstvý vzduch si nejlépe vychutnáte na verandě nedaleko poměrně velkého bazénu. Od hotelu po schodech sestoupíte na pobřeží s malými zátokami a průzračnou vodou, kde si můžete dát poklidnou koupel.

Gym
Kids services
Parking
Restaurant
Room service
Trekking routes
WiFi
Pool
Localidad
Las Playas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
7
262
262
10045