Hotel El Mondalón

Ubytování na venkově blízko hlavního města Las Palmas

Linie tohoto hotelu na Gran Canaria jsou tak čisté, že vše vyúsťuje v harmonii. Dokonce i červené plédy na postelích leží zcela shodně na neposkvrněných bílých dekách. Této malé venkovské pevnosti s luxusními pokoji na severozápadě ostrova nelze nic vyčíst. Má nádrže, stáje, vytápěný bazén, vinný sklep a dokonce i malou zvířecí farmu. Třešničkou na dortu je obrovský pozemek se stromy a vinnou révou, kde mohou děti běhat a hrát si až do padnutí.

Statek v kaldeře Bandama

Staré nízké zemědělské usedlosti obdélníkového tvaru se tisknou k úpatí hory, kde je chrání kamenná zeď – v krajině nepřekáží. Ba naopak, vznášejí hold rustikálnímu minimalismu, díky zastřešeným dřevěným terasám, silným zdem a dokonale vyrovnaným zahradám – v souladu s prostředím, sopečnou kalderou Bandama, do níž vede z hotelu královská cesta. Restaurace je velmi dobrá, ale snídaně na terase a páteční grilování zcela jasně vítězí.

Gym
Parking
Restaurant
Room service
Trekking routes
WiFi
Pool
Spa
Localidad
Los Hoyos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
2
262
262
10045