Parador de Cruz de Tejeda

Horské sídlo pro odpočinek mezi borovicemi na ostrově Gran Canaria

Kouzelné místo pro odpočinek v luxusním spa v přírodním prostředí borových lesů a roklin naleznete v hotelu Parador de Cruz de Tejeda. Toto typické sídlo leží ve výšce 1 560 m nad mořem, je to hotel, který nabízí kouzelné hotelové pokoje a prostory a příjemnou atmosféru. Nachází se v centru ostrova Gran Canaria, jeho obrovská kamenná terasa slouží jako rozhledna a skýtá kouzelný výhled na Roque Nublo, nebo-li Skálu v mracích, symbol tohoto ostrova.

Stezky pro milovníky hor a relaxace v bublinkách

Recepce s klenutými stropy, zářivě bílé stěny kontrastující s kamenem a pokoje připravené k odpočinku. Ani není třeba z nich vycházet, protože jejich terasy nabízejí nádherný výhled. Relaxace v bublinkách v honosném hydrotermálním bazénu spa, který se táhne až do borového lesa. Pokud máte chuť poznat okolí, devět kilometrů odtud leží vesnice Tejeda, kde naleznete jedno z nejbohatších archeologických dědictví ostrova.

Parking
Restaurant
Room service
Trekking routes
WiFi
Pool
Spa

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
2
262
262
10045