Venkovský hotel Casa de Los Camellos

Hotel v historickém centru Agüimes

Na procházce po La Viñuela při hledání venkovského hotelu Casa de Los Camellos se dozajista neztratíte. Nemotorná socha velblouda ležícího vedle jedné z vysokých zdí okrové barvy vám oznámí, že jste dorazili ke svému cíli: kamenný dům se spoustou historie v historickém centru Agüimes, v jihovýchodní části ostrova Gran Canaria, s příjemnou atmosférou, rostlinami a květinami zdobenými patii, s klidem a komfortním vybavením. Jednoduše zařízený, ale lákavý, nabízí vše potřebné k odpočinku.

Pokoje s výhledem na kostel sv. Sebastiana

Díky skvělé poloze, vedle náměstí Rosario, je ideálním hotelem k objevování Agüimes, ačkoli většina lidí putuje k jeho vysokým branám, kterými kdysi vstupovali dromedáři, aby si mohli užít fantastický výhled na město z oken velmi prostorných pokojů. Nabízí panorama, kde je absolutním protagonistou zvonice kostela sv. Sebastiana. Ani další z jeho kouzel nepřejdete bez povšimnutí: chutné snídaně na bázi typických místních sladkostí a sýrů, které získaly zaslouženou reputaci.

Parking
Restaurant
Room service
WiFi

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
2
262
262
10045