Venkovský hotel Las Longueras

Hotel v lese, nedaleko pobřeží

Ačkoli leží blízko pobřeží ostrova Gran Canaria, Hotel Las Longueras vyhledávají především hosté toužící po tichu, turisté, kteří utíkají od konvenčních věcí, nebo ti, kteří chtějí klid, kterým dýchají zdejší lesy. Toto koloniální sídlo z konce XIX. století se tyčí nad zahradou plnou ovocných stromů, palem a stoletých stromů. Zde je koncept luxusu tak jednoduchý, jako dát si čerstvý pomerančový džus z vlastní úrody.

Kouzlo Červeného domu v údolí Agaete

Známý jako „Červený dům“, spojuje eleganci svých pokojů, kde jsou protagonisty starožitnosti, s komfortem prostorných pokojů, plně vybavených. Bazén obklopují palmy a popínavé rostliny, to vše uprostřed imponující horské krajiny. Údolí Agaete je přírodní velmi krásné místo, kde se sbíhají cesty, které začínají na plantážích u hotelu. A pro ty, kteří touží po pobřeží, je tu rybářský přístav Las Nieves, který leží jen dva kilometry odtud.

Parking
Pool
Localidad
Valle de Agaete

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
2
262
262
10045