Venkovský hotel LIVVO Maipez

Sídlo s apartmány v severní části ostrova Gran Canaria

Santa Brigida je z velké části kamenný, je prostorný a zařízený ušáky v ryze anglickém stylu; San Mateo je více distingovaný, s psacím stolem, bukolickými obrazy a terasou; a Santa Lucía vyzařuje teplo, je vyzdoben kovanými a proutěnými prvky. Tak se jmenují a takové jsou apartmány a dvoulůžkové pokoje v LIVVO Maipez, impozantního hotelu, kde přijíždějící hosty vítá působivý vavřín, němý svědek dění po dobu tří století. V tomto téměř magickém úkrytu v severní části ostrova Gran Canaria se váš pohled bude ztrácet mezi skalisky a horami v zelené chlorofilové barvě.

Venkovský hotel u kaňonu Guiniguada

Nachází se u jednoho z nejemblematičtějších kaňonů ostrova, kaňonu Guiniguada. Venkovský hotel LIVVO Maipez je plný malých a rozkošných zákoutí k posezení, relaxaci a, proč ne, také pro tenis a padel, obě hřiště jsou hned vedle. Další lákavou možností je turecká koupel ve vířivce a osvěžení v malém venkovním bazénu, uprostřed zelené okolní krajiny, působivé a zároveň klidné.

Parking
Room service
WiFi
Pool
Spa
Localidad
La Calzada

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
2
262
262
10045